EVS u Pamploni

      Нема коментара на EVS u Pamploni

Organizacija Federación BATEAN iz Pamplone raspisala je konkurs za prijem volontera na projekat koji po?inje u maju 2017 카톡이모티콘 다운로드. godine i traje do kraja avgusta 2017. godine. Prijave su otvorene do 8. januara  2017. godine.

Šta je EVS Minecraft WildMap?

Evropski volonterski servis (European Voluntary Service, EVS) jedan je od segmenata programa Mladi u akciji (Youth in action) Evropske komisije, kome je u cilju da omogu?i mladim osobama (od 18 do 30 godina) da volontiraju u drugoj zemlji tokom odre?enog vremenskog perioda (obi?no izme?u 2 i 12 meseci) 구글 웹 폰트 다운로드.

Ovaj program osim što koristi lokalnim zajednicama, ?ini i da volonteri steknu nova znanja, veštine, nau?e novi jezik i upoznaju nove kulture rade?i na projektima iz oblasti kao što su: zaštita životne sredine, umetnost, kultura, aktivnosti sa decom, sportske aktivnosti i sli?no. EVS volonteru/ki obezbe?uje smeštaj (stan i hranu), osiguranje i džeparac .Sve obuke volontera su besplatne, a putni troškovi i eventualni troškovi vize u potpunosti refundirani.

Osnovne informacije o ovom EVS projektu:

 • Mesto: Pamplona, Španija
 • Po?etak projekta: 1. maj 2017. godine
 • Kraj projekta: 31. avgust 2017. godine
 • Vreme trajanja projekta: 4 meseca
 • Broj volontera: 1
 • Rok za prijavu: 8. januar 2017. godine

Glavnii cilj EVS volontera jeste da sa aktivnim ?lanovima organizacije u?estvuje u promociji volonterskog rada kao faktora promene i društvenog napretka me?u španskom omladinom, što podrazumeva:

 • Informisanje mladih ljudi koji žele da u?estvuju u programima razmene (kako kratkoro?nim tako i dugoro?nim) ili bilo kojim drugim me?unarodnim programima kao što su EVS programi.
 • U?estvovanje u procesu slanja i primanja volontera na me?unarodne volonterske kampove.
 • U?estvovanje u radu lokalne grupe.
 • Sprovo?enje razli?itih kulturnih aktivnosti
 • Organizovanje i u?eš?e u edukativnim radionicama i trenininzima.
 • Pružanje pomo?i u odabiru EVS volontera
 • Pomo? i priprema oko odlaska volontera na EVS u inostranstvo
 • Volonteri ?e raditi 6 sati dnevno, 5 puta nedeljno.

Profil volontera:

 • Zaintresovan/a za volonterski rad
 • Dinami?na, društvena, kreativna i motivisana osoba koja voli da radi u timu mladih ljudi
 • Osoba spremna na rad sa decom od 6 do 14 godina
 • Ima izme?u 18 i 30 godina
 • Može da odvoji 4 meseca koje ?e provesti van svoje zemlje, volontiraju?i u inostranstvu
 • Solidno znanje španskog jezika (nivo B1)

Pri aplikaciji potrebno je navesti vašu sending organizaciju, sa kojom je potrebno stupiti u konktakt pre samog apliciranja. Ovo su neke od sending organizacija koje šalju volontere na EVS u inostranstvo.

Vaš CV i motivaciono pismo šaljite na bateansve@hotmail.com.

Više o ovom EVS projektu pro?itajte ovde.

Više o Federación BATEAN saznajte ovde.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *