EVS u Malagi

Nema komentara na EVS u Malagi

Organizacija Asociación Juventil Intercambia u Malagi raspisala je konkurs za prijem dva volontera na projekat koji po?inje u junu 2017. godine i traje do marta 2018. godine. Prijave su otvorene do 15. novembra  2016. godine.

Osnovne informacija:

• Mesto: Malaga, Španija
  • Po?etak projekta: Po?etak/Sredina juna 2017. godine
  • Kraj projekta: Po?etak/Sredina marta 2018. godine
  • Vreme trajanja projekta: 9 meseci
  • Broj volontera: 2
  • Rok za prijavu: 15. novembar 2016. godine

Asociación Juventil Intercambia po?ela je sa radom kao lokalna inicijativa mladih u 2004. godini, na osnovu potreba i interesa mladih u Malagi. Od tada je prerasla u zvani?nu organizaciju sa misijom da inspiriše mlade da preduzmu inicijativu i ostvare svoje planove. Glavni cilj organizacije je da podrži i motiviše mlade da budu aktivni gra?ani u svojim zajednicama, kako u lokalnom tako i u evropskom okruženju. Glavne aktivnosti su zasnovane na interkulturalnom u?enju kroz neformalno obrazovanje, sa ciljem da se promoviše u?eš?e mladih, kako bi se podstakla tolerancija, poštovanje i solidarnost. Još jedan od ciljeva ove organizacije jeste da promoviše upoznavanje drugih evropskih regiona i kultura kroz direktan kontakt sa drugim mladim ljudima. Slogan organizacije je „Svi jednaki, svi razli?iti“.

Traže se dva volontera koji ?e imati razli?ita zaduženja vezana za omladinski rad i promovisanje aktivizma i EVS projekata me?u mladima. Volonterima ?e biti obezbe?en: smeštaj, hrana, prevoz i džeparac. Od volontera se o?ekuje da rade 35 sati nedeljno, 5 dana u sedmici.

Prijavite se popunjavanjem online formulara na ovoj stranici i slanjem CV-ja i motivacionog pisma. Za više informacija o EVS projektima kao i zbog potrebe sending organizacije iz Srbije možete pisati Vega Omladinskom Centru na vegay.youthmobility@gmail.com.

Izvor: europaerestu.eu