Stručna praksa u Bogoti, Kolumbija.

Global Talent je program stru?nih praksi u inostranstvu koji studentima i diplomcima pruža priliku za profesionalno iskustvo i li?ni razvoj u multikulturalnom okruženju i radom u kompanijama i institucijama širom sveta 홈메이트 다운로드. U sklopu programa izdvajamo praksu iz oblasti edukacije u Bogoti u Kolumbiji.

GT-logo-dark-blue12

Bogota je glavni grad Kolumbije i jedan je od svetskih gradova sa najbržim rastom Looks terrestrial ost download. Predstavlja pravo multikulturalno okruženje koje ?e ti pomo?i da bolje upoznaš sebe, razviješ svoje veštine I stekneš prijatelje iz svih krajeva sveta 김과장 다운로드.

Na ovoj praksi ima?eš priliku da u?estvuješ u razli?itim radionicama i projektima koji uklju?uju engleski, po?evši od držanja ?asova jezika, posmatranja nastave, treninga za predava?e i didakti?kih aktivnosti koje treba da ubrzaju proces u?enja. Mo?i ?eš i da kreiraš materijale za ?asove kao i da ocenjuješ provere znanja, a osim toga ima?eš priliku i da u?estvuješ u kulturnim aktivnostima sa Ministarstvom.

Uslovi prijave za praksu:

  • Dobro poznavanje engleskog
  • Iskustvo u podu?avanju
  • Poželjno je da praktikant ima pozitivan stav, da bude otvoren, snalažljiv i fleksibilan

Praktikant ?e 25 sati nedeljno posvetiti držanju ?asova i konverzacijskih radionica u Institutu za tinejdžere i odrasle studente. Tako?e, u istom institutu ?e 15 sati nedeljno obavljati poslove u vezi sa nastavom, poput osmišljavanja programa i ?asova. Praksa po?inje u periodu izme?u 04. Juna I 26. Novembra 2016. godine i traje izme?u 24 i 25 nedelja. Plata je $1 500 000COP ili 440 EUR.

Ukoliko želiš da se dodatno informišeš o ovoj ili sli?nim praksama ili da se prijaviš za neku od njih, popuni prijavu na sajtu Aisec-a.

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *