Poziv za formiranje novog tima časopisa Refleho (Reflejo)

Ani Vučković, piscu, dramaturgu i novinaru na Radio Beogradu, povereno je da oformi novi tim časopisa Refleho.

logo_reflejo

Ani je povereno da oformi redakciju koja će ubuduće stvarati ovaj časopis, učiniti ga vidljivim onima koji do sada za njega nisu čuli, a opravdati poverenje onih koji su ga i do sada čitali, bilo na sajtu ili u štampanoj verziji. Ana želi da oformi redakciju sačinjenu od ljudi koje zanima istraživanje hispanske kulture, ali i ljudi koji će Reflehu biti posvećeni, lojalni, voljni da pišu zanimljive tekstove, rade istraživanja, intervjue, izveštaje sa događaja.

Traže se: novinari

Zaduženja: pisanje tekstova za časopis, istraživanja, intervjui, izveštaji sa događaja, praćenje aktuelnosti i događaja iz oblasti hispanistike, postavljanje objava na socijalnim mrežama.

Uslovi: poželjno, ali ne i obavezno, znanje španskog jezika, poznavanje i zainteresovanost za hispanistiku, sklonost ka pisanju, tačnost, preciznost, odgovornost, inovativnost, maštovitost, etičnost u timskom radu, otvorenost za usavršavanje.

Uslov je i biti član Društva hispanista. Ukoliko niste član Društva hispanista, informacije o učlanjenju možete dobiti klikom na ovaj link.

Rok za prijavu: Poslati CV, kratko motivaciono pismo i kratak tekst vezan za hispansku kulturu do 20. aprila 2016. na anav@drustvohispanista.rs.

Traži se: dizajner

Zaduženja: Dizajn elektronskog i štampanog izdanja časopisa i prelom teksta

Uslovi: biti dizajner, poželjno sa iskustvom. Zainteresovanost i posvećenost u radu na vizuelnom rešenju časopisa; poželjno iskustvo rada u web prostoru.

Rok za prijavu: Poslati CV, kratko motivaciono pismo i dizajnersko rešenje do 20. aprila 2016. na anav@drustvohispanista.rs.