Poziv za EVS u naučnom centru u Malagi

      Нема коментара на Poziv za EVS u naučnom centru u Malagi

„Centro de ciencia Principia“ iz Malage vas poziva da u?estvujete u EVS programu (Evropski volonterski centar) od septembra 2016 journal form. do avgusta 2017. godine u Malagi. Prijavljivanje je do 6. marta.

IMG_2399

Opšti podaci:

  • Mesto: Malaga, Španija
  • Po?etak programa: septembar 2016 Ernest. godine
  • Kraj programa: avgust 2017. godine
  • Vreme trajanje: 10 meseci
  • Broj volontera: 2
  • Rok za prijavu: 6. mart 2016 강호동맞고 다운로드. godine
  • Skype intervju: 14-18. mart 2016. godine

Centro de ciencia Principia traži dva volontera uzrasta od 17 do 30 godina koji ce aktivno u?estvovati u svim aktivnostima u muzeju.

Ukoliko ste zainteresovani za ovaj projekat, popunite onlajn formular na ovom linku i pošaljite svoj CV i motivaciono pismo (na engleskom ili španskom). Izabrani kandidati ?e do 6. marta biti obavešteni i pozvani na intervju koji ?e biti održani preko Skype-a od 14.  do 18. marta.

Za više informacija o samom projektu i na?inu prijavljivanja posetite njihov zvani?ni sajt.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *