Poziv za EVS u Malagi

      Нема коментара на Poziv za EVS u Malagi

Organizacija Santa Maria de Los Angeles iz Malage vas poziva da u?estvujete u EVS programu (Evropski volonterski centar) od septembra 2016 whole website. do juna 2017. godine u Malagi. Prijavljivanje je do 6. marta.

LOGO-CES-300x160

Opšti podaci:

  • Mesto: Malaga, Španija
  • Po?etak programa: septembar 2016 Download The 3Helper. godine
  • Kraj programa: jun 2017. godine
  • Vreme trajanje: 10 meseci
  • Broj volontera: 3
  • Rok za prijavu: 6. mart 2016 Securecrt 6. godine

Organizacija Santa Maria de Los Angeles traži tri volontera uzrasta od 17 do 30 godina koji ce aktivno u?estvovati u lokalnim kulturnim i edukativnim programima škole Santa Maria de Los Angeles.

Ukoliko ste zainteresovani za ovaj projekat, popunite onlajn formular na ovom linku i pošaljite svoj CV i motivaciono pismo (na engleskom ili španskom). Izabrani kandidati ?e do 18. marta biti obavešteni i pozvani na intervju koji ?e biti održani preko Skype-a 29. marta.

Tokom godinu dana, volonterima je obezbe?en smeštaj, hrana, džeparac i prevozno sredstvo – bicikl ili autobuska karta. Tako?e, volonteri ?e imati prilike da nau?e španski jezik kroz neformalnu edukaciju i da bolje upoznaju špansku kulturu.

Za više informacija o samom projektu i na?inu prijavljivanja posetite njihov zvani?ni sajt.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *