EVS na Kanarskim ostrvima

Нема коментара на EVS na Kanarskim ostrvima

Asociación Mojo de Caña sa Kanarskih ostrva raspisala je konkurs za ?etiri volontera za projekat koji po?inje 1 Xenonia 4 bug plate. avgusta 2016. godine, a završava se 1.juna 2017. godine. Prijave su otvorene do 15. decembra 2015. godine.

Mojo de Caña je neprofitna organizacija nastala 2001 mfc140.dll. godine, sa osnovnim ciljem da predloži sportske, kulturne i ekološke doga?aje za mlade iz grada Las Palmas na ostrvu Gran Kanarija. Ova organizacija tako?e promoviše omladinske razmene i organizuje EVS projekte 셔터아일랜드 다운로드.

Traže se ?etiri volontera za projekat na ostrvu Gran Kanarija koji traje 10 meseci, po?evši od 1. avgusta 2016. godine. Svaki volonter ima?e fiksne zadatke, koji oduzimaju  20 sati nedeljno, dok ostatak radnih sati zavisi od mese?nog kalendara, nedeljnog rasporeda, ali i potreba i znanja svakog volontera. Radi?e se na kulturnim i  društvenim projektima kao i promovisanju Erasmus + i EVS programa. Volonteri ?e tokom 10 meseci koliko projekat traje živeti u gradu Santa Brigida ili u gradu Las Palmas na ostrvu Gran Kanarija.

Profil volontera:

• mladi ljudi od 18 do 30 godina
  • kreativni
  • dinami?ni, otvoreni
  • koji vole prirodu i život u ruralnim podru?jima
  • zainteresovani za rad u omladinskim projektima
  • željni da otkriju nove kulture i dožive nova iskustva
  • voljni da pomognu u razvoju novih projekata u okviru programa Erasmus +
  • imaju osnovni nivo znanja španskog jezika

Svi zainteresovani mogu se prijaviti popunjavanjem ovog formulara. Više informacija o ovom volonterskom projektu možete na?i ovde.

Izvor: youthnetworks.eu