Metodička sekcija Društva hispanista raspisuje konkurs za praksu

      Нема коментара на Metodička sekcija Društva hispanista raspisuje konkurs za praksu

Metodi?ka sekcija Društva hispanista u saradnji sa osnovnom školom „Ratko Mitrovi?“ u Beogradu, organizuje program stru?ne prakse namenjene studentima hispanistike koji bi u budu?nosti želeli da steknu iskustva u radu sa decom Final Cut Pro.

logo_dh

Metodi?ka sekcija Društva hispanista osnovana je sa ciljem promovisanja španskog jezika, unapre?enja nastave španskog jezika kroz kreativne metode, kao i sa ciljem uvo?enja španskog u osnovne i srednje škole 김기사 지도 다운로드.

Trajanje prakse: tri meseca (decembra – marta)

Potreban broj praktikanata: 2

Zaduženja: U okviru ove prakse, praktikanti/kinje ?e u saradnji sa koordinatorima i ostalim ?lanovima sekcije organizovati i realizovati kreativne radionice za decu 2 windows 8 prok. i 3. razreda OŠ „Ratko Mitrovi?“. Projekat se sastoji iz niza edukativnih, plesnih, sportskih i mnogih drugih radionica vezanih za teme iz hispanskog sveta, ili radionica u vezi sa predstoje?im praznicima, te ?e praktikanti/kinje imati priliku da, pored sticanja iskustva u radu sa decom, da ispolje svoje kreativne sposobnosti i doprinesu projektu svojim idejama. Praksa podrazumeva održavanje radionica dva puta mese?no u periodu od 12h u 16:30h (termini ?e naknadno biti ugovoreni zavisno od obaveza praktikanata).

Kriterijum za odabir: komunikativni, kreativni, odgovorni, posve?eni i veoma motivisani studenti. Prethodno iskustvo nije neophodno, ali ?e prednost imati studenti koji su imali iskustva u radu sa decom.

Na?in prijave i rok: poslati CV i motivaciono pismo (do 1000 karaktera) do 30.novembra najkasnije u 23:55h na adresu metodicka@drustvohispanista.rs (naslov mejla: Prijava za praksu – ime i prezime). Nakon prvog selekcionog kruga odabrani kandidati ?e biti intervjuisani od strane organizatora projekta iz predškolske ustanove.

Uslovi: biti student bilo kog nivoa studija Katedre za iberijske studije Filološkog fakulteta i ?lan Društva hispanista. Ukoliko niste ?lan Društva hispanista, informacije o u?lanjenju možete dobiti klikom na ovaj link.

Po završetku prakse, praktikanti ?e dobiti sertifikat u kome ?e biti navedene aktivnosti koje su realizovali. U slu?aju uspešno završene prakse, ima?e priliku da postanu aktivni ?lanovi Metodi?ke sekcije i mo?i ?e ozbiljnije da u?estvuju u njenom daljem radu.

Ukoliko imate dodatnih pitanja obratite nam se mejlom na adresu: metodicka@drustvohispanista.rs

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *