Popusti za kurseve jezika članovima Društva

Нема коментара на Popusti za kurseve jezika članovima Društva

Centar za strane jezike „Trotalenguas“ je omogu?io ?lanovima Društva hispanista poha?anje kurseva jezika po sniženim cenama 거울 무료 다운로드.

Centar je osnovan sa namerom da svojim polaznicima na kvalitetan na?in približi jezik i kulturu neke strane zemlje 잡식가족의 딜레마 다운로드. Nastava se zasniva na komunikativnoj metodi a u ponudi su: španski, engleski, nema?ki, portugalski, italijanski i francuski jezik.

?lanovi Društva hispanista koji imaju upla?enu ?lanarinu mogu ostvariti popust od 10% za bilo koji kurs jezika za odrasle koji se održava u terminu posle 16 ?asova 패스 오브 엑자일 한글 다운로드.

Popusti za studente i zaposlene

Osim toga, aktuelan je popust od 25% za dvomese?ne ubrzane i tromese?ne standardne kurseve u terminima pre 16 ?asova (od 10 do 14:30) mogu iskoristiti svi studenti i nezaposleni.

Cene i struktura kurseva, kao i ulazni testovi za odre?ivanje nivoa se nalaze na sajtu Centra za strane jezike Trotalenguas.

Za sve informacije zainteresovani se mogu obratiti telefonom na 011/2624428, 060/6698962 i 060/6698963 (od 12 do 18 ?asova) ili mejlom na trotalenguas@gmail.com.