Pričaonica Metodičke sekcije „Koliko je teško biti profesor?“

Nakon odre?ene pauze i uspešno organizovane pri?aonice/radionice u decembru 2014 코요태 팩트 다운로드. godine posle koje je i osvežen tim, Metodi?ka sekcija Društva hispanista u 2015. godini nastavlja da radi punom parom.

Koliko je teško biti profesor?

Koliko je teško biti profesor?

Pri?aonica ?e se održati u ponedeljak, 30 vod 다운로드. marta, od 20h, u sve?anoj sali Instituta Servantes. Broj mesta je ograni?en, stoga je potrebno prijaviti se na metodicka@drustvohispanista.rs, najkasnije do 29 Microsoft excel 2016. marta, i u mejlu navesti svoje ime i prezime, kontakt mejl i studijsku grupu.

Metodi?ka sekcija Društva hispanista osnovana je sa ciljem promovisanja španskog jezika, unapre?enja nastave španskog jezika kroz kreativne metode, kao i sa ciljem uvo?enja španskog u osnovne i srednje škole. Plan Metodi?ke sekcije je da u ovom semestru napravi seriju radionica/pri?aonica kako bi studente, koji bi želeli u budu?nosti da budu profesori španskog jezika, uvela u svet ovog poziva.

Tokom pri?aonice Koliko je teško biti profesor? studenti ?e mo?i iz prve ruke da saznaju iskustva rada u osnovnoj i srednjoj školi, na fakultetu, kao i u privatnoj školi jezika. Goš?e ?e biti Brankica Srdi? (OŠ Svetozar Markovi?), Nevena Milev (VII beogradska gimnazija), Andrea Radosavljevi? (Obrazovni centar Esperanto) i Ana Sre?kovi? (lektorka na Filološkom fakultetu Univerziteta u Beogradu). Pri?aonicu ?e voditi praktikantkinje metodi?ke sekcije Jelena Carevi? i Jovana Divac.

Studenti svih studijskih grupa ?e imati priliku da ?uju o realnim prednostima i manama posla profesora stranog jezika, da pitaju sve što ih zanima u vezi sa radom u odre?enoj ustanovi i pokušaju da reše sve ostale nedoumice koje se ti?u ove profesije zajedno sa profesorima koji imaju višegodišnje iskustvo.

Jedan od ciljeva ove pri?aonice Metodi?ke sekcije je i da sazna šta bi studenti želeli da im sekcija u budu?nosti pruži, koje veštine vezane za ovaj posao bi da usavrše, te upotpune znanje ste?eno tokom studija itd.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *