Otvorene prijave za učesnike ISWiB 2015

Omladinsko udruženje „Svetski omladinski talas“ je otvorilo prijave za u?eš?e na 9 8 of Hotel Deluna. Me?unarodnoj studentskoj nedelji u Beogradu 2015 (ISWiB – International Student Week in Belgrade), koja ?e se održati od 12. do 19. jula u glavnom gradu Srbije HangulViewer 2010 Download. Ovogodišnja tema festivala nosi naziv „Unwrap“.

koms-sot-iswib-2015-apperiod-300x111

Svake godine, „ISWiB“ festival okupi oko 200 studenata iz više od 40 zemalja sveta, te predstavlja jedan od najve?ih studentskih festivala u Jugoisto?noj Evropi 화양소년소녀 다운로드. Cilj projekta je umrežavanje mladih ljudi, ja?anje tolerancije i borba protiv predrasuda. U?esnici ?e raditi sa svojim kolegama u jednoj od radionica kako bi osmislili i ponudili mogu?a i održiva rešenja za neke od goru?ih društvenih problema. Radionice na festivalu su kreirane na na?in da se uklapaju u ovogodišnju temu. Više o temi možete pro?itati na sajtu.

Ove godine organizova?e se 9 razli?itih radionica. Svaka od njih ?e se baviti odre?enim društvenim problemom, koje ?e u?esnici analizirati koriste?i zasebnu tehniku rada. Ponu?ene radionice su:

• „Unwrap the Critic”
  • „Unwrap the StartApp”
  • „Unwrap the Pattern”
  • „Unwrap Belgrade”
  • „Unwrap the Contrast”
  • „Unwrap the Unexpected”
  • „Unwrap that Walk of Life”
  • „Unwrap the Old Hold”
  • „Unwrap the Antibiotic”
  • „Guerilla Unwrap”

Ko može da u?estvuje?
„ISWiB“ festival je namenjen svim studentima. Sve oblasti studija dolaze u obzir, s obzirom na ?injenicu da ?e se u?esnici baviti razli?itim problemima iz razli?itih oblasti nauke, kulture i društva uopšte. Tako?e, osobe koje nemaju status studenta, ali su u skorašnjem periodu završili studije, tako?e su dobrodošle da se prijave.

Troškovi u?eš?a
Doma?i studenti koji studiraju na nekom od univerziteta u Srbiji pla?aju troškove u?eš?a u iznosu od 40€. Za studente iz inostranstva, troškovi u?eš?a iznose 120€.
Cena participacije za studente iz inostranstva obuhvata smeštaj tokom trajanja festivala, hranu (pun pansion), te materijale za radionice. Za doma?e studente, u cenu participacije je uklju?ena hrana i materijali za radionice. Doma?i studenti iz Srbije ukoliko žele, mogu tražiti i organizovanje smeštaja, ali u tom slu?aju pla?aju punu cenu u?eš?a kao i studenti iz inostranstva.
Troškovi puta, vize i džeparac nisu pokriveni od strane organizatora.

Kako se prijaviti?
Prijavni formular je dostupan na sajtu.

Rok za prijavu 1. april 2015. godine u 23:59 (po srednjoevropskoj vremenskoj zoni)!

Izvor: Krovna organizacija mladih Srbije