Izbori za članstvo u Studentskom Parlamentu za školsku 2015/16.

Od ponedeljka, 23 온에어 다운로드. marta, do petka, 3. aprila, traju prijave kandidata za izbor u Studentski Parlament Filološkog fakulteta za školsku 2015/2016. godinu. Izbori ?e se održati u utorak, 7 제휴컨텐츠 다운로드. aprila, od 10 do 18 ?asova u holu Fakulteta.

11034274_451361158360219_4471227128589014398_n

Uslovi konkursa:

  • U skladu sa ?lanom 11 Minecraft 1.5.2 Integrated Mode. Pravilnika o radu Studentskog Parlamenta Filoškog fakulteta, pravo da biraju i budu birani za ?lana Studentskog Parlamenta imaju svi studenti Filološkog fakulteta upisani u školsku godinu u kojoj se bira Studentski parlament.
  • U skladu sa ?lanom 12. Pravilnika o radu Studentskog Parlamenta Filološkog fakulteta, za predstavnika svoje studijske grupe u Studentskom Parlamentu može se prijaviti student bez obzira na status i nivo studija.

Potrebna dokumentacija:

  • Kopija prve i poslednje overene strane indeksa;
  • Biografija;
  • Prijavni list (uzima se u Skriptarnici Filološkog fakulteta).

Izborna komisija:

  • dr. Ljiljana Baji?, predsednik
  • Jelena Vidovi?, ?lan
  • Ognjen Petrovi?, ?lan

Istovremeno sa ovim izborima održavaju se i izbori za predstavnike Filološkog fakulteta u Studentskom parlamentu Univerziteta u Beogradu. Vreme i mesto ovih izbora, na?in konkurisanja i rok je isti kao za fakultetske, s tim što u potrebnu dokumentaciju ne ulazi biografija.

Za dodatne informacije pogledajte našu stranicu posve?enu Studenskom parlamentu.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *