Izbori za članstvo u Studentskom Parlamentu za školsku 2015/16.

Od ponedeljka, 23. marta, do petka, 3. aprila, traju prijave kandidata za izbor u Studentski Parlament Filološkog fakulteta za školsku 2015/2016. godinu. Izbori će se održati u utorak, 7. aprila, od 10 do 18 časova u holu Fakulteta.

11034274_451361158360219_4471227128589014398_n

Uslovi konkursa:

  • U skladu sa članom 11. Pravilnika o radu Studentskog Parlamenta Filoškog fakulteta, pravo da biraju i budu birani za člana Studentskog Parlamenta imaju svi studenti Filološkog fakulteta upisani u školsku godinu u kojoj se bira Studentski parlament.
  • U skladu sa članom 12. Pravilnika o radu Studentskog Parlamenta Filološkog fakulteta, za predstavnika svoje studijske grupe u Studentskom Parlamentu može se prijaviti student bez obzira na status i nivo studija.

Potrebna dokumentacija:

  • Kopija prve i poslednje overene strane indeksa;
  • Biografija;
  • Prijavni list (uzima se u Skriptarnici Filološkog fakulteta).

Izborna komisija:

  • dr. Ljiljana Bajić, predsednik
  • Jelena Vidović, član
  • Ognjen Petrović, član

Istovremeno sa ovim izborima održavaju se i izbori za predstavnike Filološkog fakulteta u Studentskom parlamentu Univerziteta u Beogradu. Vreme i mesto ovih izbora, način konkurisanja i rok je isti kao za fakultetske, s tim što u potrebnu dokumentaciju ne ulazi biografija.

Za dodatne informacije pogledajte našu stranicu posvećenu Studenskom parlamentu.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *