Info dan platforme ¿Qué pasa?

      Нема коментара на Info dan platforme ¿Qué pasa?

U ?etvrtak, 5 귀여운 캐릭터 다운로드. marta, u 17 ?asova, u ?itaonici Biblioteke katedre za iberijske studije bi?e organizovan informativni dan tima platforme ¿Qué pasa?. Studenti ?e ovom prilikom mo?i da pitaju ?lanove tima platforme sve što im nije jasno u vezi sa studijama, organizacijom Fakulteta, prilikama za razmene, prakse, volontiranja i stipendije, kao i o mnogim drugim temama 한셀 엑셀 다운로드.

Cilj doga?aja je pružanje prilike studentima da iz prve ruke i kroz neposredni kontakt do?u do neophodnih informacija mp3 extract. ?lanovi tima ?e biti spremni da odgovore na pitanja iz svih oblasti koje su pokrivene na našem sajtu, ali i da usmere studente na pravi izvor informacija ukoliko ne budu posedovali odgovor. Info dan je zamišljen prvenstveno kao neformalni doga?aj.

Ako vas zanima neka od tema u nastavku, nemojte propustiti priliku:

  • Praksa u okviru platforme ¿Qué pasa?;
  • Studijski program JKK (osnovne i master studije);
  • Organizacija Filološkog fakulteta;
  • Volontiranje i volonterski kampovi;
  • Studentske, omladinske i kulturne organizacije;
  • Studijske razmene;
  • Pisanje motivacionog pisma i radne biografije.

Ukoliko jednostavno želite da upoznate tim platforme ¿Qué pasa?, tako?e ste veoma dobrodošli.

U slu?aju da želite nešto da nas pitate, a niste u mogu?nosti da do?ete 5. marta, slobodno nas kontaktirajte putem mejlafejsbuka ili tvitera.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *