EVS u Španiji

Нема коментара на EVS u Španiji

Vega omladinski centar vas poziva da se prijavite za dugoro?ni EVS program u Španiji (Malaga). Volonterski program po?inje u septembru 2015. godine i završava se u junu 2016. Prijave do 30. marta.

Naziv hosting organizacije: Asociacion Marroqui Para la Integracion de Inmigrantes De Malaga.

Organizacija se bavi socijalnom inkluzijom migranata u Španiji. Godišnji program organizacije obiluje aktivnostima vezanim za neformalnu edukaciju i socijalna pitanja zaštite ljudskih prava shva?eno u širem kontekstu.

Zvani?ni sajt organizacije:

Organizacija je otvorila poziv za tri volontera iz EU partnerskih zemalja.

O?ekuju se prijave od:

• motivisanih
  • odgovornih
  • informisanih
  • kreativnih
  • aktivnih volontera
  • starosti izme?u 18 i 30  godina
  • koji razumeju kulturni kontekst zemlje u koju odlaze
  • spremnih da svojim idejama doprinesu pozitivnim promenama.

Volonterski program po?inje u septembru 2015. godine i završava se u junu 2016.

Volonterima ?e biti obezbe?en smeštaj, bi?e im pokriveni putni troškovi na lokalnom nivou imese?ni ?žeparac u iznosu od 105 eura. Pored mese?nog džeparca volonteri ?e primati 180 eura mese?no za troškove hrane.

Molimo sve zainteresovane volontere da pre 30. marta teku?e godine pošalju :

• CV
  • motivaciono pismo (dužina teksta ne bi trebalo da je duža od jedne stranice)

na email adresu Vega omladinskog centra vegayc@gmail.com . CV i motivaciono pismo potrebno je napisati na engleskom jeziku. Ukoliko budete imali problema sa dokumentima budite slobodni da se obratite Veginim koordinatorima.

Imajte na umu da ?e pri odabiru imati prednost oni koji svoju prijavu pošalju ranije. Savetujemo da ne ?ekate poslednji dan za slanje prijave.

Za sve nedoumice možete nam pisati na gore pomenutu email adresu (vegayc@gmail.com).

Svi zainteresovani volonteri potrebno je da se najpre prijave preko online aplikacije koja se nalazi na sle?em linku:

Izvor: Portal Mladi