Saradnik u organizaciji sajmova

Нема коментара на Saradnik u organizaciji sajmova

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata poziva studente i diplomirane studente fakulteta društvenih nauka Univerziteta u Beogradu da se prijave na konkurs za tromese?nu praksu Minecraft 1.7.10 Bucket. Rok za prijavu je 23. februar 2015. godine.

naslovnaczrktraka

Ovo je praksa za tebe ukoliko:

• Si student završne godine osnovnih studija, student master studija ili diplomirani student fakulteta društveno-humanisti?kih nauka Univerziteta u Beogradu
  • Te zanima oblast marketing menadžmenta, medija i odnosa sa javnoš?u
  • Voliš da razmišljaš o funkcionisanju sistema kao celine i imaš razvijene organizacione sposobnosti

• Poseduješ odli?ne prezentacione veštine

• Imaš dobre pregovara?ke sposobnosti, tvoja komunikacija se odlikuje ljubaznoš?u, takti?noš?u i samopouzdanim stavom

• Želiš da stekneš kontakte i budeš na izvoru informacija o karijernom usavršavanju

• Si ambiciozan i energi?an

• Si odgovoran, pouzdan i voliš izazove

• Poseduješ napredni nivo poznavanja paketa Ms Office i engleskog jezika

• Voliš rad u dinami?nom i kreativnom timu

• Te motiviše vizija i smisao aktivnosti u kojima u?estvuješ

Prednost imaju studenti koji su u?estvovali u programima mobilnosti 마영전 초고속 다운로드.

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu ima u planu za 2015.godinu realizaciju nekoliko sajmova za studente i diplomce Univerziteta u Beogradu (Sajam praksi, Sajam stipendija, manji sajmovi na fakultetima…)

Praktikant na ovoj poziciji radi?e sa timom Centra za razvoj karijere na slede?im aktivnostima:

• Sastavljanje ponuda za u?eš?e razli?itim institucijama

• Kontaktiranje potencijalnih u?esnika, sponzora, saradnika (iz baze Centra)

• Istraživanje i pretraživanje interneta, predlozi potencijalnih novih u?esnika

• Promocija sajma novim u?esnicima

• Održavanje i ažuriranje baze kontakta

• Zakazivanje, priprema i realizacija neophodnih sastanaka

• Organizacija timskih sastanaka i pra?enje realizacije pripremnih aktivnosti

• Priprema informatora

• Kontaktiranje medija

• Priprema materijala za medije

• Osmišljavanje i realizacija promocije sajma na fakultetima, u medijima, na društvenim mrežama itd ublock origin.

Praktikant ?e imati mentora koji ?e mu pružiti neophodnu podršku i obuku za rad Three Kingdoms 6 pk.

Planirano je da praksa po?ne krajem februara i da traje tri meseca. Angažman je volonterskog tipa icube 다운로드.

Potrebna dokumenta:

• Radna biografija

• Motivaciono pismo

Prijave dostaviti na centar@razvojkarijere.bg.ac.rs sa naznakom: Praktikant – Organizacija sajmova

Rok za prijavu : 23.02.2015 Download Cart Rider.