Konkurs za posao u kompaniji Vulkan izdavaštvo

      2 коментара на Konkurs za posao u kompaniji Vulkan izdavaštvo

Vulkan izdavaštvo raspisuje konkurs za posao za poziciju Rights Manager-a Download commercial photos.

Krajnji rok za prijavu je 09.04.2015. godine Mount & Blade.

Vulkan izdavaštvo d.o.o Ask for anything to download. jedna je od vode?ih izdava?kih ku?a na ovim prostorima. Iako mlada po osnivanju, Vulkan izdavaštvo je ku?a sa dugom tradicijom i prepoznatljivim kvalitetom, jer je nastala spajanjem Alnarija i Mono i Manjane, dve velike izdava?ke ku?e koje su prethodnih deceniju i po stvarale, razvijale i unapre?ivale izdavaštvo u Srbiji 나우유씨미2 1080p 다운로드.

Uslovi:

  • VII stepen obrazovanja, filološki fakultet
  • Znanje engleskog i još jednog svetskog jezika
  • Odli?no poznavanje pravopisa i gramatike srpskog jezika
  • Vladanje književnom normom srpskog jezika
  • Poznavanje aktuelne književne produkcije u zemlji i inostranstvu i upu?enost u savremene tokove izdavaštva
  • Napredno poznavanje ra?unara (MS Office, Internet)

Opis posla:

  • Komunikacija sa inostranim partnerima
  • Saradnja sa izdava?ima, agentima i urednicima
  • Ugovaranje prava za objavljivanje knjiga
  • Prepoznavanje novih mogu?nosti u izdavaštvu
  • Poslovna korespondencija i prate?i poslovi u redakciji
  • Nadzor procesa produkcije, saradnja sa prevodiocima i lektorima
  • Procenjivanje finansijske održivosti planiranog projekta
  • Obrada teksta u skladu sa projektnim zadatkom
  • Arhiviranje dokumentacije i redovno ažuriranje baze podataka
  • Postavljanje ciljeva i stalno unapre?ivanje organizacije posla

Vulkan izdavaštvo nudi:

  • Rad u dinami?nom i kreativnom okruženju
  • Mogu?nost napredovanja
  • Stimulativni paket nagra?ivanja

Zaintresovani kandidati za poziciju Rights Manager-a, treba da pošalju svoj CV i motivaciono pismo elektronskim putem 멜론 top100 mp3 다운로드. To možete u?initi ovde 베트남어 키보드 다운로드.

Rok za prijavu: 09.04.2015

Izvor: Poslovi.infostud

2 thoughts on “Konkurs za posao u kompaniji Vulkan izdavaštvo

    1. ¿Qué pasa? Post author

      Draga Milice,

      Radi se o sistematizaciji radnog mesta u okviru kompanije Vulkan izdavaštva i bilo bi neprofesionalno s naše strane da ga prevodimo, pre svega zato što nismo dovoljno upućeni da bismo znali šta je dovoljno sveobuhvatan prevod.

      Srdačan pozdrav,

      Tim ¿Qué pasa?

      Reply

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *