Seminar “Znanjem protiv Marfija”

      Нема коментара на Seminar “Znanjem protiv Marfija”

Ovaj projekat ne može pomo?i studentima da prevazi?u strah od smrti, ujeda zmije, letenja, koji važe za strahove top 1 Cad 2017 download. Me?utim, može pomo?i da se savlada drugi strah po rang listi, strah od javnog nastupa.

Logo Marrfi

Seminar “Znanjem protiv Marfija” održa?e se 20 StarCraft. i 21. decembra 2014. godine. Organizator ovog doga?aja ?etvrtu godinu za redom je FON-ov centar za razvoj karijere.  Tokom dvodnevne teorijske i prakti?ne edukacije u prostorijama Beogradskog sajma i na Fakultetu organizacionih nauka, delegati ?e se baviti temom javnog nastupa 3d 그림판. Cilj je da studenti, u?e?i od vrhunskih stru?njaka, savladaju veštinu javnog prezentovanja. U?esnici ?e imati priliku da saznaju i do kakvih sve neplaniranih situacija može do?i prilikom prezentovanja i kako te situacije uspešno rešiti u svoju korist.

„Zadovoljstvo mi je što sam dobila priliku da ove godine vodim projekat Znanjem protiv Marfija. Ovaj seminar omogu?ava mladima da u?e od kvalitetnih, renomiranih predava?a. Organizacioni tim želi da omogu?i u?esnicima da ostvare važne kontakte i razviju osobine koje se traže na tržištu rada. Istovremeno, mi u organizaciji sti?emo važno iskustvo u organizovanju i stvaramo poznanstva koja nam mogu zna?iti u budu?oj karijeri.“ Izjavila je Vanja Popovi?, koordinator projekta Znanjem protiv Marfija.

Pozivamo sve zainteresovane studente Beogradskog univerziteta da prate sajt , kao i zvani?nu fejsbuk stranicu gde ?e mo?i da prona?u sve informacije o projektu kao i o na?inu u?estvovanja na istom.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *