Hispansko veče

      Коментари су искључени на Hispansko veče

Hispansko ve?e koje su za vas pripremili platforma ¿Qué pasa quarkxpress? Društva Hispanista i ESN BelUPgrade održa?e se utorak, 9 Widview. decembra 2014. godine sa po?etkom u 19h u prostorijama Kulturnog centra „Grad“ u Beogradu 해리포터 아즈카반의죄수 다운로드.

Organizatori su nastojali da program obogate zabavnim i nesvakidašnjim sadržajem i tako vam u hispanskom duhu kvalitetno ispune i ulepšaju ve?ernje ?asove 윈도우 7 32비트 한글 다운로드. Ulaz se ne?e napla?ivati.

Program ?e otpo?eti u 19h služenjem sangrije, tradicionalnog aperitiva napravljenog po originalnom receptu od strane studenata iz Španije koji su u Beogradu na razmeni, zbog ?ega ?e autenti?nost ukusa biti potpunija Download The Devil's Force.

Usledi?e Los Jaleos, hor Katedre za iberijske studije Filološkog fakulteta koji ?e nastupiti repertoarom poznatih pesama na španskom jeziku uz pratnju na akusti?noj gitari John Wick 2014 download.

Muzi?ki zanos, pozitivne vibracije i energi?ni ritam prene?e se na podijum uz neformalan ?as salse za koji nije potrebno znati korake, jer ?emo ih u?iti zajedno kroz igru, prate?i instruktore iz edukativno-rekreativnog centra Movimiento Sky Hill.

Program nastavljamo karaokama na španskom jeziku, kada ?e oni koji budu raspoloženi mo?i i na ovaj na?in da iskažu svoju naklonjenost hispanskoj kulturi i muzici naver dictionary pronunciation.

Premda karaoke predstavljaju poslednji sadržaj predvi?en programom, kojim ?e se u 22:30h ovo ve?e i završiti, pozivamo vas da što ve?im odzivom, kao i dobrim raspoloženjem pokažete zainteresovanost za ?eš?e organizovanje sli?nih okupljanja i promovisanje hispanske kulture Like download!