Postanite deo našeg tima

      Нема коментара на Postanite deo našeg tima

Kulturno – informativna sekcija Društva hispanista raspisuje konkurs za prijem praktikanata za rad na platformi  ¿Qué pasa youtube red videos?

Platformu ¿Qué pasa?, koja ?ini deo kulturno-informativne sekcije Društva hispanista, osnovali su studenti hispanistike, a nastala je sa ciljem da se unapredi informisanost studenata, olakša studiranje i podstakne li?ni i profesionalni razvoj Google Chrome photos.

logo_dh

Trajanje prakse: dva meseca (07 android apk. 11. 2014 – 07. 01. 2015)

Potreban broj praktikanata: 5

Zaduženja: U?esnici ?e, u saradnji sa koordinatorkama i u skladu sa sopstvenim afinitetima, istraživati i pisati ?lanke na teme od zna?aja za studente hispanistike. Na po?etku prakse odabrani kandidati bi?e upoznati sa formom pisanja ?lanaka kroz radionicu organizovanu u saradnji sa ?lanovima ?asopisa Društva hispanista Reflejo i timom platforme ¿Qué pasa?. Pored pisanja ?lanaka vezanih za hispanistiku, praktikanti ?e istraživati o organizacijama zna?ajnim za studente i temama relevantnih za studentski život. Praktikanti ?e, tako?e, promovisati vesti i doga?aje iz hispanskog sveta preko društvenih mreža platforme ¿Qué pasa?. Neophodno je da praktikanti budu spremni da izdvoje do sedam sati sedmi?no za izvršavanje zadataka.

Kriterijum za odabir: odgovorni, motivisani, posve?eni, fleksibilni i komunikativni studenti koji žele da budu informisani i doprinesu poboljšanju kvaliteta studija. Nije potrebno prethodno iskustvo, a u slu?aju podjednako ocenjenih prijava, prednost ?e imati studenti prve i druge godine.

Na?in prijave i rok: popuniti formular do 28. oktobra

Uslovi: biti student bilo kog nivoa studija Katedre za iberijske studije Filološkog fakulteta i ?lan Društva hispanista. Ukoliko niste ?lan Društva hispanista, informacije o u?lanjenju možete dobiti klikom na ovaj link.

Ukoliko imate dodatnih pitanja obratite nam se mejlom na adresu: quepasa@drustvohispanista.rs

Praksa po?inje 7. novembra i traje dva meseca. Dana 8. novembra bi?e održan informativni sastanak, dok ?e se 15. novembra održati radionica o pisanju ?lanka.

Praktikanti ?e po završetku prakse dobiti sertifikat u kome ?e biti navedene aktivnosti koje su realizovane. Oni koji se budu najbolje pokazali ima?e priliku da postanu aktivni ?lanovi tima ¿Qué pasa? i ima?e priliku da ozbiljnije u?estvuju u daljem radu Društva hispanista i njegovim projektima.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *