Praksa u kompaniji VipRede Telecommunications u Brazilu

      Нема коментара на Praksa u kompaniji VipRede Telecommunications u Brazilu

Organizacija AIESEC u okviru programa Global Talent poziva sve zainteresovane studente i diplomce sa znanjem engleskog  i španskog jezika da se prijave za pla?enu praksu Kim Wan-sun.

Praksa - Brazil

Global Talent je program stru?nih praksi u inostranstvu koji studentima i diplomcima pruža priliku za profesionalno iskustvo i li?ni razvoj u multikulturalnom okruženju radom u kompanijama i institucijama širom sveta 배경 사진 다운로드. U sklopu programa izdvajamo praksu u VipRede Telecommunications u Brazilu.

Ova kompanija obezbe?uje rešenja u oblasti digitalnih komunikacija Exit replay download. Koncentrišu?i se na kvalitet, kompanija se konstantno prilago?ava zahtevima tržišta i trudi se da zadovolji potrebe svojih sadašnjih i budu?ih klijenata, a u skladu sa time, ulaže i u razvoj svojih zaposlenih. Ova praksa podrazumeva predavanje engleskog jezika zaposlenima u kompaniji. Osim samog predavanja, praktikant ?e biti zadužen i za izradu nastavnih planova, organizovanje testa radi utvr?ivanje nivoa znanja jezika kod zaposlenih kao i grupnih radionica. Na kraju prakse kompanija o?ekuje da zaposleni imaju napredni nivo znanja engleskog jezika. U sklopu pripremanja i održavanja nastave podsti?e se razvoj preduzetni?kih, predava?kih, prezentacionih, organizacionih veština. Pored toga, praktikant ?e upoznati brazilsku kulturu i ima?e priliku da se profesionalno usavršava u internacionalnom okruženju.

  • Radno vreme: 08:00h-17:00h, 40h nedeljno
  • Plata: 630$
  • Trajanje prakse: godinu dana

Uslovi prijave za praksu:

  • Studenti
  • Znanje engleskog jezika
  • Znanje španskog jezika

Ukoliko želite da se dodatno informišete o ovoj ili sli?nim praksama, kao i da se prijavite za istu, to možete u?initi popunjavanjem prijave na sajtu.

Nakon prijavljivanja, bi?ete kontaktirani u narednih par dana.

Sve informacije možete dobiti i preko slede?eg kontakta:

Dunja Ili?
Potpredsednik za globalni program stru?nih odlaze?ih praksi
Lokalna kancelarija Beogradska Bankarska Akademija
069/3187878
dunja.ilic@aiesec.net

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *