Dan Kube na Filološkom fakultetu

      Нема коментара на Dan Kube na Filološkom fakultetu

U sredu, 17 맥 유튜브 동영상 다운로드. septembra, od 16.30 do 21.00, na Filološkom fakultetu u Beogradu održa?e se Dan Kube tokom kog ?e se prikupljati knjige za obnavljanje biblioteke u Obrenovcu 포토샵 cs5 다운로드.

Doga?aj je pre svega namenjen studentima Filološkog fakulteta, ali su dobrodošli i svi ostali koji žele da se bliže upoznaju sa kulturom Kube i koji žele da ?uju nešto novo i nešto više o kubanskoj književnosti, da nau?e osnovne korake salse i da uživaju u najpoznatijim pesmama koje dolaze sa Kube 윈도우 10 이미지 다운로드. Svojim prisustvom ?e doga?aj uveli?ati i naši poznati prevodioci, Branislav Preleve?, Ljubomir Ristanovi? i Roman Balvanovi?.

Tako?e je važno pomenuti i humanitarni deo Dana Kube: sa obzirom na to da je biblioteka u Obrenovcu gotovo potpuno uništena za vreme majskih poplava, filolozi su rešili da pomognu da se ona obnovi i da tokom ovog doga?aja sakupljaju knjige koje ?e pokloniti Obrenovcu Kim Dong-yul my guyed. Pozivamo sve ljubitelje Kube i ljude dobre volje da prisustvuju ovoj manifestaciji i da u isto vreme u?ine dobro delo!

Program manifestacije:

SALA 11 (?im se u?e u hol Fakulteta, prva sala sa desne strane)

16.30 Predavanje profesorke Bojane Kova?evi vr movies? Petrovi? o najzna?ajnijim piscima sa Kube

17.30 Nastup hora studenata španskog jezika – Los Jaleos

17.45 Pesni?ko ve?e posve?eno poeziji Kube, sa našim istaknutim prevodiocima Branislavom Prelevi?em, Ljubomirom Ristanovi?em i Romanom Balvanovi?em

19.45 Besplatan ?as salse sa specijalnim gostom sa Kube: Juan De Dios Gala iz škole SALSA Studio Beograd pc manager plus.

Link za doga?aj možete pogledati ovde v3 백신 다운로드.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *