Humanitarni Bar kviz o hispanskom svetu

Društvo hispanista i Rotarakt klub Beograd vas pozivaju na zajedni?ko druženje humanitarnog karaktera koje ?e se održati u sredu, 9 이 노래 다운로드. jula sa po?etkom u 20 ?asova u Baranoya Caffe baru Download autoruns. Sav prikupljen novac bi?e potrošen na kupovinu bojanki, bojica, flomastera, igara i ostalog neophodnog materijala za predškolsku ustanovu „De?ija radost“ u Svilajncu 게시판 첨부파일 다운로드.

Poplave koje su zadesile Srbiju u maju ostavile su velike posledice. Nažalost, jedina predškolska ustanova u Svilajncu, „De?ija radost“, pretrpela je veliku štetu. Tim povodom, Društvo hispanista i Rotarakt klub Beograd organizuju Bar kviz ?ija je tema ovog puta hispanski svet.

Možete u?estvovati lako –na?ite ekipu do pet ljudi i odgovorite ta?no na što ve?i broj pitanja kroz pet razli?itih rundi. Kotizacija je 1000 dinara po timu, a prikupljeni novac je namenjen kupovini školskog pribora za decu iz vrti?a u Svilajncu. Pobednike o?ekuje nagrada!

10463948_10152225603561938_8335556426889173456_n

Pravila su slede?a: svaki tim ?ine do 5 ?lanova i kviz se sastoji od 5 rundi.

1)      Pitanja vezana za opštu kulturu i nekulturu.

2)      Prepoznavanje sadržaja 10 slika.

Zatim sledi pauza i prebrojavanje poena.

3)      Igra pam?enja – u klipu trajanjado 3 minuta treba da zapamtiti što više detalja i da kasnije odgovorite na pitanja.

4)      Muzi?ku rundu ?ini 10 pesama od po 15 sekundi. Potrebno je pogoditi izvo?a?a i numeru (2 puta po pola poena).

5)      Peta runda je vezana za temu kviza koja je ovog puta hispanski svet.

Ukoliko ne želite da u?estvujete, možete do?i da se zabavite prate?i kviz, a možete se priklju?iti humanitarnoj akciji tako što ?ete doneti neku knjigu za predškolski uzrast i donirati je biblioteci predškolske ustanove u Svilajncu.

Do?ite da se družimo! 🙂

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *