Praksa u agenciji BlackBox

Нема коментара на Praksa u agenciji BlackBox

Otvoren je konkurs za praksu u agenciji BlackBox na poziciji Client Service Assistant HotMan game. Praksa po?inje 15. jula, a traja?e od tri do šest meseci, uz mogu?nost stalnog zaposlenja.

Agencija BlackBox bavi se dizajnom, brendingom i organizacijom doga?aja fmrte 2014 다운로드. Pozicija Client Service Assistant podrazumeva rad sa kreativnim timom BlackBox-a, komunikaciju sa klijentima i koordinaciju podizvo?a?a, asistenciju u organizaciji promotivnih i korporativnih doga?aja, kao i rad na onlajn kanalima komunikacije (veb sajt, društvene mreže) 삼성 소프트웨어 다운로드.

Uslovi koje kandidat treba da ispuni jesu:

• završna godina fakulteta ili apsolvent;
  • znanje engleskog jezika (napredni nivo);
  • MS Office, Prezi;
  • proaktivna, komunikativna, samostalna i kreativna osoba.

Praksa podrazumeva mentorsku podršku, kao i nov?anu nadoknadu. Biografiju i motivaciono pismo poslati na jobs@blackbox.rs (cc mejla: prijava@razvojkarijere.bg.ac.rs) do 20. juna 2014.

Izvor: Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata