Plaćena praksa u kompaniji TeleSign

Kompanija TeleSign je raspisala konkurs za pla?enu tromese?nu praksu za govornike španskog, portugalskog, engleskog i kineskog jezika. Re? je o poziciji Market Research Associate (MRA). Rok za prijavu je 3. jul 2014.

Praktikanti ?e prvo raditi na istraživanju poslovnih mogu?nosti dodeljenog tržišta na osnovu ?ega ?e sastaviti izveštaj koji ?e biti prosle?en sektoru prodaje. Zatim ?e, na osnovu tog izveštaja, sastaviti spisak potencijalnih kompanija partnera i njihovih kontakata. Na kraju ?e sakupljati informacije preko interneta (veb-sajtova i društvenih mreža) u cilju klasifikovanja potencijalnih partnera. Nakon tri meseca rad praktikanta bi?e evaluiran u skladu sa ciljeva i postignutim rezultatima. U zavisnosti od uspešnosti tokom prakse, praktikantu može biti ponu?en posao u kompaniji TeleSign ili preporuka za budu?e angažmane. Nov?ana naknada podrazumeva osnovnu platu i mali bonus koji se dodeljuje na osnovu uspeha i kvaliteta u radu.

Uslovi:

• Poslednja godina studija ili završene osnovne studije ili upisane ili završene postdiplomske studije.
  • Odli?no poznavanje engleskog, španskog, portugalskog ili kineskog jezika.
  • Napredno znanje nema?kog, francuskog ili ruskog je prednost.
  • Poželjne osobine: kreativno razmišljanje i rešavanje problema, samo-motivisanost, kompetitivnost, pozitivan stav, timski rad, odgovornost, eti?nost u radu, koncentrisanost, organizovanost, orijentisanost ka rezultatima.
  • Veoma razvije veštine upravljanja vremenom.
  • Veoma razvije veštine pisane i usmene komunikacije.
  • Iskustvo u koriš?enju SalesForce.com i MS Office paketa je prednost.

Prijave za pozicije na sva ?etiri jezika vrše se na slanjem aplikacije na engleskom jeziku na adresu careers.belgrade@telesign.com najkasnije do 3. jula 2014. godine. Samo ?e kandidati koji u?u u uži izbor biti kontaktirani.

Pogledajte oglase za posao na engleskom, španskog, portugalskom i kineskom jeziku.

Izvor: poslovi.infostud.com