Nova praksa u okviru Metodičke sekcije Društva hispanista

Metodi?ka sekcija raspisuje konkurs za sticanje prakse iz oblasti nastave španskog jezika year-end settlement form. Praksa u trajanju od mesec dana održava?e se u OŠ „Svetozar Markovi?“.

logo_dh

Dva praktikanta ?e imati priliku da, u radu sa decom, primene i unaprede ste?eno znanje iz oblasti metodike, i to kroz planiranje i odrzavanje kreativnih radionica na španskom jeziku ftp folder.

Trajanje prakse: 1 mesec, po?ev od prve nedelje juna. Radionice u trajanju od 30/45 minuta ?e se održavati jednom/dva puta nedeljno; pored toga, praktikanti treba da sastavljaju planove rada za svaku radionicu 영원한 제국 다운로드.

Potreban broj praktikanata: 2

Kriterijumi za prijavu: praktikanti treba da budu kreativni, spremni na izazove koje zahteva rad sa decom, inovativni, željni za u?enjem i usavršavanjem.

Na?in prijave i rok: poslati CV i kratko motivaciono pismo na email adresu metodickadh@gmail.com sa naznakom – „Prijava za praksu”. Prijave poslati do 31. maja.

Uslovi: biti student Katedre za iberijske studije (?etvrte godine osnovnih akademskih studija ili master studija) ili diplomirani filolog hispanista, kao i ?lan Društva hispanista.

Napomena: ako niste ?lan Društva hispanista, informacije o u?lanjenju možete prona?i na ovoj stranici.

Prijave kandidata koji ne ispunjavaju navedene uslove ne?e biti razmatrane.

Za sve dodatne informacije mozete se obratiti Irini Miloradovi? ili Ani Suluburi? na email metodickadh@gmail.com.

Praktikanti ?e po završetku prakse dobiti pismo preporuke i mogu?nost aktivnog ?lanstva u timu i u?estvovanja u daljem radu Društva hispanista.