Humanitarna žurka hora „Los Jaleos“

      Нема коментара на Humanitarna žurka hora „Los Jaleos“

Hor katedre za Iberijske studije vas poziva na žurku povodom proslave godinu i po dana postojanja koja ?e se održati u ?etvrtak, 24 Download The Club. aprila, u 22 ?asa u baru Wait & Stay (Simina 10a).  Ova žurka ?e biti humanitarnog karaktera, te ?e se ulaz napla?ivati minimum 150 dinara (možete donirati više ako želite) one-shot games.

Los Jaleosi

Sav prikupljen novac bi?e upla?en na ra?un fondacije ,,Osmeh na dar” – broj žiro ra?una: 125-177119480 (Piraeus Banka – Fondacija Osmeh na dar, Bulevar kralja Aleksandra 67) scent. Više informacija o akcijama koje sprovode možete na?i na njihovom sajtu (www.osmehnadar.org) ili fejsbuk stranici Download chocolate player.

Specijalni gost ovog dešavanja bi?e Indieñol – svoj mali doprinos ovoj humanitarnoj ve?eri da?e i dj duo Las meninas koji ve Software Adder Download? godinu dana razigrava i zabavlja muzickim repertoarom sa svetske indie scene, sa posebnom pažnjom na španskim indie hitovima. Na njihovoj listi neretko zaluta i po koji muzicki hit i iz drugih žanrova, sve to pod uslovom da je dobar za ?usku 하나님의 은혜 mr 다운로드.

Los Jaleos je hor studenata španskog jezika Filološkog fakulteta u Beogradu. Osnovan je novembra 2012. godine 최초의 다운로드. Hor je spoj ljudi koji su ljubitelji muzike, zabave i druženja, i naravno, španskog jezika.

Cilj hora je širenje španske i latinoameri?ke kulture, prvenstveno muzike, i njeno približavanje drugim ljudima koji nisu studenti iberijskih studija Puffin pc download.

Deo hora može biti bilo ko sa Filološkog fakulteta ko studira španski jezik, bilo kao glavni ili izborni. Audicije za ?lanstvo u horu objavljuju se na fejsbuk stranici Los Jaleos na Filološkom fakultetu Download Autocad 2019.

Prvi nastup Haleosa bio je u baru CasaGarcía. Kasnije su usledile saradnje sa Institutom Servantes, za Dan španskog jezika, Društvom hispanista, tokom proslave 5 윈도우10 install.wim 다운로드. ro?endana, i sa profesorima sa fakulteta za žurku hispanista i izložbu fotografija Danijela Mordzinskog.

Za više informacija posetite profile Haleosa na fejsbuku i jutjubu.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *