Audicija za novu predstavu pozorišne sekcije

Obnovljena pozorišna sekcija Društva hispanista osniva novu trupu pod nazivom Teatro en Marcha i raspisuje audiciju za izvo?enje predstave Un extraño laberinto, savremenog meksi?kog autora Fernanda San?esa Majansa (Fernando Sánchez Mayans) 타케루 다운로드.

pozorisnaPotreban broj glumaca: petoro

Jezik predstave: španski (nivo znanja B1) 에듀펜 프로 다운로드. Izvo?enje predstave se planira za kraj maja.

Na?in prijave i rok: popunjavanjem upitnika do 10 mastercam x7. aprila 2014.

Uslovi: znanje španskog jezika i ?lanstvo u Društvu hispanista.

Napomena: ukoliko niste ?lan Društva hispanista, informacije o u?lanjenju možete prona?i na ovoj stranici Kemono Friends.

Za sve dodatne informacije možete se obratiti Tijani ?upi? na pozorisnasekcijadh@gmail.com 내 사랑하는 책 다운로드.

U?esnici na projektu ?e po završetku projekta dobiti pismo preporuke i sertifikat, kao i mogu?nost da postanu aktivni ?lanovi pozorišne sekcije i nastave saradnju na budu?im projektima movie Lung.