Promovišite hispanske kulture za vreme izložbe D. Mordzinskog

Od 23 니드포 스피드 시프트 다운로드. januara posetioci Instituta Servantes u Beogradu imaju prilike da pogledaju izložbu fotografija Danijela Mordzinskog. Inicijativom Jenny Perdomo, u saradnji sa Institutom Servantes, studenti hispanistike imaju priliku da postanu deo ove sjajne izložbe 영화 회사원 다운로드.

Izložba fotografija Danijela Mordzinskog, koji je uspeo da svojim objektivom uhvati najve?e hispanoameri?ke pisce u njihovim najintimnijim trenucima, u nesvakidašnjim pozama i okruženjima, traja?e do 20 Download the Amazing Mary subtitles. marta 2014. godine.

Studenti hispanistike ?e imati sjajnu priliku da se pokažu kao pravi hispanisti pružaju?i informacije o hispanoameri?kim genijima znatiželjnim posetiocima izložbe. Zainteresovani studenti najpre treba sami da izaberu jednog hispanoameri?kog pisca o kome ?e govoriti posetiocima izložbe i svojim kolegama. Na raspolaganju ?e im biti materijal o životu i delu pisaca sa sajta Instituta Servantes.

Prijave se vrše od ponedeljka do ?etvrtka od 11:30-16h u biblioteci Katedre za iberijske studije (Aneks izme?u III i IV sprata). Potrebno je posetiti izložbu i odabrati fotografiju koja vam se najviše dopala ili pisca koji vas najviše inspiriše. Toplo preporu?ujemo da vam fotografije služe kao ve?inski faktor u odluci jer ?ete razgovarati sa osobama na koje je isto ta fotografija uticala. Izložba je izazvala veliko interesovanje ljudi razli?itih profesija i afiniteta jer se na fotografijama Danijela Mordzinskog prikazuju hispanoameri?ki pisci kao nešto više od literarnih genija. Fotografije pružaju prozor u njihov intimni svet.

  • Više informacija o samoj ideji i organizaciji studenata prilikom ove izložbe možete saznati prilikom prijavljivanja u biblioteci Katedre za iberijske studije.
  • Rok za prijavu je 25. februar.

Ovim angažovanjem pomažete promovisanju hispanske književnosti i radite na razvijanju sopstvenog poziva hispaniste. Istovremeno je re? i o sjajnoj prilici da se bolje upoznate sa nekim od svojih omiljenih hispanoameri?kih pisaca ili otkrijete nove svetove ove književnosti.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *