Okupljanje Udruženja Prijatelja Luzofonije

      1 коментар на Okupljanje Udruženja Prijatelja Luzofonije

Udruženje Prijatelja Luzofonije vas poziva da im se pridružite na prvom okupljanju u 2014. godini! U subotu 1.2.2014. od 20h u prostoru kluba Tuluz Lotrek u Resavkoj 24 možete o?ekivati nekoliko iznena?enja od organizatora 유튜브 멀티 다운로드.  

  • Druženje po?inje skupom govornika portugalskog jezika od 20h, što je izuzetna prilika da vežbate portugalski jezik ali i nau?ite o luzofonim kulturama, kako od izvornih tako i od nematernjih govornika Download Better Call Saul.
  • Nakon bate-papa, od 22h do 22h30 instruktorka Jasna Kova?evi? ?e održati jedan besplatan ?as kizombe. Upoznajte ovaj zavodljiv ples HoneySelect mode!
  • Od 22h30 možete uživati uz ritmove angolskih plesova kizombe, sembe, tarašinje uz muziku koju ?e puštati DJ-evi iz Angole. Ovom prilikom, Udruženje Prijatelja Luzofonije ?e tako?e proslaviti ro?endan jedne od svojih stalnih ?lanica.

Ukoliko ste ljubitelj portugalskog jezika I luzofone kulture ne propustite ovu priliku!1604650_634318516604826_2065739635_n

1 thought on “Okupljanje Udruženja Prijatelja Luzofonije

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *