Otvaranje izložbe „Urban portraits” fotografa Davida Puhada

Izložba „Urban portraits” otvara se danas, 3. decembra u 20 ?asova u Kafe-knjižari Meduza, na adresi Gospodar Jevremova 6 Download the body has returned. Na njoj ?e biti prikazan izbor fotografija napravljen na osnovu 500 portreta koje je David Puhado (David Pujadó), umetnik poreklom iz Barselone, uslikao u protekle dve godine šetaju?i ulicama Osla, Istambula, Beograda, Barselone i Berlina Download chrome old version. Ovaj projekat nastao je iz potrebe za komunikacijom, potrebe autora da sruši svoje zidove i stvori društvene odnose. Svaki portret ima svoju pravu pri?u koja je nastala za vreme ili nakon snimanja mci32.ocx.

1461204_10202375120960539_1714590278_n

Izložba ?e biti otvorena do 29. decembra, a više informacija možete potražiti na ovoj stranici.

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *