Koncert Luisa Gonsalesa, Fransiska Floresa i Hosea Galjega na Music Art Project

Ambasada Španije u Beogradu vas poziva da u subotu, 16 짱구는 못말려 극장판 25기 다운로드. novembra u 20h u SKC-u, posetite koncert kojim se zatvara projekat Music Art Project. Luis Gonsales (truba?)
Fransisko Flores (truba?)
Hose Galjego (pijanista)

Luis Gonsales je jedan od najaktivnijih me?unarodnih truba?a, koji je ?esto sara?ivao sa prestižnim orekstrima, a držao je kurseve i semninare po celom svetu arcbrutile.
Ve? godinama radi na velikom projektu za proširenje repertoara za trubu, kako kroz nove kompozicije, tako i preko zaboravljenih dela španskih kompozitora.  Formirao je duet sa Hoseom Galjegom, sa kojim je snimio najvažnija dela za trubu španskih kompozitora iz XX i XXI veka Ulleungdo l download.
Ovom prilikom bi?e u pratnji venecuelanskog truba?a Fransiska Floresa, osvaja?a najprestižnijih priznanja za truba?e (izme?u osalog i nagrade Moris Andre), ekskluzivnog autora diskografske ku?e Deutsche Grammophon Records.

Ulaz je besplatan.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *