Humanitarno muzičko veče za nezbrinutu decu!

      Нема коментара на Humanitarno muzičko veče za nezbrinutu decu!

U petak 19.04 레저슈트 래리 다운로드. u 20:30h ima?ete prilike da užitvate u flamenku i tangu a pritom i da budete humani.

NBKM u saradnji sa Flamenko školom „BOLERO“ organizova?e humanitarno ve?e u kulturnoj ustanovi Novobeogradska Mreža, ul Download the certificate of employment. Jurija Gagarina 221, blok 45, u velikoj sali.
U?esnici su: Flamenko škola „BOLERO“, Instuktori tanga Kristina Dimi? i Neven Tubi?, škola orijentalnog plesa „Salome“, Profesor kamerne muzike Milica Mihajlovi?, crkveni hor „Preobraženje“ i Tanja Salinger konferansije Windows 10 OneDrive Download.

Ulaz je SLOBODAN, a ko je dobre volje, može pomo?i tako što ?e Domu za nezbrinutu decu u Srem?ici i porodicama bez sredstava za život donirati ode?u, hranu, slatkiše, školski pribor, kozmetiku i sve druge neophodne stvari 플레이스테이션 넷플릭스 다운로드.

Ne propustite da svojim dolaskom pružite podršku Domu za nezbrinutu decu u Srem?ici!

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *