Le Studio i Društvo hispanista vas pozivaju na predstavu Jedan zarez nešto

Le Studio i Društvo hispanista vas sa  zadovoljstvom pozovaju na  izvo?enje predstave Jedan zarez nešto u pozorištu Le Studio (Venizelosova 42) u ?etvrtak 14.3.2013 알프레스코 다운로드. u 20h. Rezervaciju karte možete uraditi mejlom na lestudio.kpf@gmail.com ili na broj telefona 064 187 17 31 java 파일 다운로드.

(Ukoliko se raniju rezervišu, cena karte je 300rsd za studente. Po rezervisane karte možete do?i svakog radnog dana od 10h do 15h u Le Studio (Venizelosova 42, Beograd) do dana izvo?enja predstave 호텔 델루나7화 다운로드. Obavezno je prvo rezervisati kartu.)

Od 7.februara 2013. predstave u Le Studiju izvode redovno, svakog ?etvrtka. O programu se možete informisati na sajtu:www.krozprozorfabrika.com.
A dešavanja možete pratiti i na fb stranci Le Studio: https://www.facebook.com/lestudio.kpfKlikom na ovaj link možete videti više informacija o predstavi Jedan zarez nešto i pozorištu Le Studio. Radujemo se skorom vi?enju.

2

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *