Praksa za Erazmus Mundus u Tempus kancelariji

      Нема коментара на Praksa za Erazmus Mundus u Tempus kancelariji

Nacionalana Tempus kancelarija organizuje praksu za Erazmus Mundus program open myeongjo. Mogu se prijaviti svi diplomci, apsolventi i studenti završnih godina koji imaju odli?no znanje engleskog jezika. Prijave se mogu poslati do 20.01.2013 download asp.net Excel. godine.

Trajanje prakse je 3 meseca, a njen cilj upoznavanje sa pravilima Erazmus Mundus programa, ažuriranje sajta i baze podataka, savetovanje studenata o konkurisanju za stipendije, koordinacija i održavanje Erazmus Mundus Alumni mreže i obavljanje administrativnih poslova pspice student 다운로드.

Za više informacija pogledajte ovu stranicu.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *