Praksa u izdavačkoj kući Utopija

Нема коментара на Praksa u izdavačkoj kući Utopija

Društvo hispanista u saradnji sa izdava?kom ku?om Utopija otvara konkurs za sticanje prakse u oblasti izdavaštva. Praksa po?inje 1.3.2013. i traje 1 mesec (10-14h, fleksibilno).

Cilj prakse je istraživanje tržišta španskih i latinoameri?kih knjiga preko interneta i pisanje kratkih prikaza o njima, ?itanje knjiga i pisanje kratkih pikaza, kao i pomo?ni poslovi u uredništvu.

Uslovi za prijavljivanje na konkurs: biti student hispanistike / diplomirani hispanista i ?lan Društva hispanista .

Kandidati koji ispunjavaju ove uslove, a pritom su motivisani, odlu?ni, ta?ni i voljni da u?e i usavršavaju se, svoj CV i motivaciono pismo mogu poslati do 26. februara na praksedh@gmail.com, sa naznakom „Praksa- Utopija“.

Za više informacija pogledajte link :