Clio slavi 22. rođendan

      Нема коментара на Clio slavi 22. rođendan

Izdava?ka ku?a „Clio“ ovog decembra slavi 22 이승철 my love 다운로드. ro?endan i tom prilikom je pripremila razne pogodnosti za svoje drage ?itaoce. Cene njihovih izdanja ovog meseca su snižene od 40% pa ?ak i do 80% Automatic ftp files!

Raspored popusta:

  • od 6 Only free to download. do 8.- edicije Gral i Klepsidra
  • od 10. do 12.- edicije Marketing i menadžment i Multimedija
  • od 13. do 15.- edicija Polis
  • od 17. do 19.- edicije Agora i Imago
  • od 20. do 22.- edicije Opstanak, Biblioteka plus, Museum i Didacta

Ukoliko kupite dve knjige izme?u 16 i 17h, tre?u dobijate za dinar. Tako?e, ako dovedete još jednog ?itaoca koji ?e kupiti knjigu, on dobija ?lanstvo u Forumu ?italaca, a vi ?ete dobiti još jednu knjigu.

Idealna prilika da dopunite svoju biblioteku nekim od Cliovih odli?nih izdanja, tako da požurite ka njihovom prodajnom mestu u Gospodar Jovanovoj 63. Njihovo radno vreme je 9-17h svim danima, sem nedeljom.

Ovde možete pogledati ro?endanski cenovnik.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *