Razvoj profesionalnih veština i efektivno upravljanje karijerom

Još jedan zanimljiv i koristan trening u Info room-u, organizovan u saradnji sa Fakultetom za ekonomiju, finansije i administraciju (FEFA) iz Beograda smartphone gif. Tema treninga je “Razvoj profesionalnih veština i efektivno upravljanje karijerom“, a koncipiran je tako da polaznicima obezbedi sticanje znanja i veština neophodnih za otpo?injanje i vo?enje sopstvene karijere na najbolji mogu?i na?in 더 휴먼 레이스 다운로드.

Tokom 4 dvo?asovne radionice u?esnici ?e usvojiti osnovna znanja o iniciranju razvoja poslovnih veština shodno zahtevima savremenog poslovnog okruženja, a nau?i?e i kako se povezuju znanje i veštine ste?ene tokom školovanja sa zahtevima posla origin graph. Tako?e, upozna?e se sa izradom li?nog karijernog plana, efektivnim predstavljanjem  poslodavcu i mnogim drugim znanjima i veštinama neophodnim za budu?i profesionalni razvoj.

Model rada ?e biti radioni?arski i koristi?e se kombinovanje metode (predavanja, vežbe, diskusija, simulacija),  sa akcentom na uvežbavanju veština i iskustvenom u?enju.

Trening ?e voditi g-?a Branka Draškovi?, dugogodišnji karijerni savetnik sa velikim iskustvom u nastavi i radu sa mladim ljudima, ?iju biografiju možete na?i u prilogu.

Ko može da se prijavi i kako?

Mogu se prijaviti svi od 18 do 30 godina zainteresovani za temu i sigurni da mogu da prisustvuju na sve 4 radionice u sklopu treninga (raspored je u prilogu). Potrebno je poslati slede?e podatke:

1.  Ime i prezime

2.  Datum ro?enja

3.  Obrazovanje/zanimanje

4.  E-mail adresa

5.  Mobilni telefon

na e-mail adresu profesionalne.vestine@gmail.com , najkasnije do petka, 16. novembra, u 16h.

Uz navedene podatke ukratko nam napišite zašto želite da u?estvujete na treningu i na koji na?in mislite da ?e vam koristiti.

Svi prijavljeni kandidati bi?e u najkra?em roku obavešteni o prijemu, a prvih 30 koji pošalju sve navedeno bi?e u?esnici treninga.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *