Prijavite se za volontiranje na Festivalu autorskog filma

Festival autorskog filma se održava od 28 Fire Tank. novembra do 5. decembra 2012. godine u Domu omladine Beograd, Dvorani Kulturnog centra Beograda, Muzeju Jugoslovenske kinoteke, bioskopima „Kolosej“, „Fontana“, „Sinepleks Delta siti“ i Domu kulture studentski grad Download the channel w.www.faf.rs
Zaduženja volontera u okviru programa Festivala:
  • Dežurstvo i rad za info pultom Festivala autorskog filma; davanje informacija gostima festivala i novinarima;
  • Do?ekivanje u?esnika festivala i asistiranje prilikom njihovog boravka u Beogradu;
  • Ostali organizaciono-logisti?ki poslovi (kurirski poslovi, lokalni transferi u?esnika, kontakti sa protokolarnim posetiocima i sli?no.)
Rad sa volonterima:
Volonteri ?e imati jednu kontakt osobu za sva pitanja i raspodelu obaveza, sa kojom ?e se upoznati na pripremnom sastanku za volontere, ali ?e raditi sa celokupnim timom festivala 윈도우 메모장 다운로드.
Pripremni sastanak je OBAVEZAN. Održa?e se 27.11.2012. u holu Domu omladine u 13 sati. Molimo vas da se ne prijavljujete ako ne možete da u?estvujete na pripremnom sastanku, jer bi bilo jako teško da vas naknadno uklju?imo.
Vreme angažovanjaPotrebni su volonteri od 28. novembra do 4. decembra. Projekcije filmova su od 10 do 22 ?asa, pa bi volonteri bili angažovani u 3 smene po 4 sata. Molimo vas, nemojte se prijavljivati ako ne možete da ostanete celu smenu za koju se prijavljujete. U prijavi možete obeležiti smene koje vam odgovaraju.
Profil volontera: Nije neophodno nikakvo prethodno znanje ili veština za obavljanje ovog posla. Bitno je samo da volonteri žele da nau?e i da pomognu. Sve potrebne informacije volonteri ?e dobiti na obuci, a u toku programa ?e imati podršku koordinatora volontera.
Broj volontera: 12
Šta volonter može da o?ekuje od programa:
  • da bude deo dinami?nog, društveno angažovanog i kreativnog tima
  • da dobije akreditaciju za ulazak na projekcije
  • da se upozna sa organizacijom jednog festivala, stekne kontakte me?u organizatorima i gostima
  • potvrdu o volontiranju i u?eš?u
Rok i na?in prijavljivanja:
Prijavu možete na?i ovde.
Zvani?an poziv za volontere je ovde.
Prijava traje do ponedeljka, 26. novembra, do 10.00 sati.
Mladi istraživa?i Srbije – Volonterski servis Srbije su zaduženi za regrutaciju volontera: Bulevar umetnosti 27, Novi Beograd,www.mis.org.rsvss@mis.org.rs
Organizator programa
“MCF MegaCom Film” je najmla?a distributerska ku?a u Srbiji. Ova ku?a je distribuirala veliki broj filmova, izdala preko 150 naslova na DVD-u i brojna ostvarenja prikazala na doma?im televizijama.
Distributerska ku?a “MCF MegaCom Film” je producent dva filmska festivala – De?ijeg filmskog festivala KIDS FESTA i Festivala autorskog filma. U okviru De?ijeg filmskog festivala prikazujemo najbolja ostvarenja za decu iz celog sveta, a u okviru Festivala autorskog filma nagra?ena ostvarenja sa prestižnih svetskih festivala – iz Berlina, Kana, Londona, Venecije, Toronta…
Izvor: www.mis.org.rs