Pridružite se timu naše platforme!

Нема коментара на Pridružite se timu naše platforme!

KULTURNO-INFORMATIVNA SEKCIJA DRUŠTVA HISPANISTA RASPISUJE

KONKURS ZA PRIJEM PRAKTIKANATA

ZA RAD NA PLATFORMI ¿QUÉ PASA? U SFERI FAKULTET

Trajanje prakse: mesec dana (1.12.2012 – 1.1. 2013.)

Potreban broj praktikanata: 3 praktikanta

Fakultet – Ova sfera sadrži sve informacije koje su u vezi sa studijama Filološkom fakultetu sa akcentom na studente Iberijskih sudija

Zaduženja: U?esnici ?e, u saradnji sa koordinatorom sfere, identifikovati aktuelne probleme studenata Iberijskih studija i pozabaviti se rešavanjem tih problema. Praktikanti ?e biti u prilici da komuniciraju sa organima Fakulteta (Sekretarijat Katedre, Studentska služba, Studentski parlament, Dekanat) Jedan od zadataka ?e tako?e biti pripremanje tekstova za veb-sajt kao i redovno objavljivanje aktuelnih vesti na svim stranicama platforme ¿ Qué pasa?, na društvenim mrežama.

Kriterijumi za odabir: odgovorni, motivisani, posve?eni, fleskibilni, komunikativni studenti, koji žele budu informisani i da doprinesu poboljšanju kvaliteta studija. Neophodno je da praktikant bude spreman da izdvoji do sedam sati semi?no za izvršavanje zadataka.

Nije potrebno prethodno iskustvo.

Na?in prijave i rok: popuniti kratak formular do 23.novembra

Uslovi: biti student bilo kog nivoa studija na Katedri za iberijske studije Filološkog fakulteta i ?lan Društva hispanista.

Napomena: Ukoliko niste ?lan Društva hispanista, informacije o u?lanjenju možete prona?i klikom na ovaj link.

Ukoliko imate dodatnih pitanja obratite nam se i-mejlom na adresu: infodh.konkurs@gmail.com.

Praktikanti ?e po završetku prakse dobiti sertifikat , a oni koji se budu najbolje pokazali, posta?e aktivni ?lanovi tima ¿ Qué pasa?, deo administratorskog tima platforme i ima?e prilike da ozbiljnije u?estvuju u daljem radu Društva hispanista i njegovim projektima.