Nova praksa u Društvu hispanista!

      Нема коментара на Nova praksa u Društvu hispanista!

PREVODILA?KA SEKCIJA DRUŠTVA HISPANISTA RASPISUJE

KONKURS ZA PRIJEM PRAKTIKANATA

Trajanje prakse: mesec dana (1.12.2012 – 1.1 windows 필기장 다운로드. 2013.)

Potreban broj praktikanata: 3 praktikanta

Prevodila?ka sekcija – Bavi se prevo?enjem razli?itih pisanih formi, u cilju zbližavanja srpskog i hispanskih naroda i njihovih bogatih kultura sierra iso 다운로드. Osim toga, tu smo kako bismo studente i diplomce Katedre za iberijske studije uveli u prevodila?ku delatnost i pružili im mogu?nost prakti?nog rada.

Zaduženja: Praktikanti ?e, u saradnji sa koordinatorom sekcije, biti zaduženi za prevo?enje sajta Društva hispanista, portala Reflejo ¿QUÉ PASA 영화 거인 다운로드?, kao i za prevo?enje tekstova i aktuelnih vesti na za veb-sajt, portale i društvene mreže sa srpskog na španski i obratno.

Kriterijumi za odabir: odgovorni, motivisani, posve?eni, fleksibilni, komunikativni studenti, koji sebe vide u prevo?enju i koji su dobri u tome Ied it is body. Neophodno je da praktikant bude spreman da izdvoji do sedam sati semi?no za izvršavanje zadataka.

Poželjno je prethodno iskustvo u prevo?enju 아우토반 영화 다운로드.

Na?in prijave i rok: Kratak CV i motivaciono pismo poslati najkasnije do 23. novembra na drustvo.hispanista@gmail.com. Kandidati koji u?u u uži izbor dobi?e probni tekst koji ?e prevesti, a na osnovu kog ?e biti napravljen kona?an odabir.

Uslovi: biti student tre?e ili ?etvrte godine na Katedri za iberijske studije Filološkog fakulteta i ?lan Društva hispanista.

Napomena: Ukoliko niste ?lan Društva hispanista, informacije o u?lanjenju možete prona?i na linku:  http://www.drustvohispanista.rs/static.php?id=3

Ukoliko imate dodatnih pitanja obratite nam se i-mejlom na adresu: drustvo.hispanista@gmail.com.

Praktikanti ?e po završetku prakse dobiti SERTIFIKAT O ZAVRŠENOJ PRAKSI, a oni koji se budu najbolje pokazali, posta?e aktivni ?lanovi tima Prevodila?ke sekcije i ima?e prilike da u?estvuju u daljem radu Društva hispanista i u njegovim projektima vezanim za prevodila?ku delatnost.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *