AEGEE čajanka!

      Нема коментара на AEGEE čajanka!

Izaberite svoju aromu  i saznajte o 17 godina postojanja jednog od najaktivnijih lokala najve?eg studentskog foruma AEGEE Europe funnel.

Beograd je samo jedan od gradova gde se  razvijaju zajedni?ke ideje 12.000 mladih ljudi 푸딩카메라 다운로드.

AEGEE Beograd je studentska, volonterska, neprofitabilna nevladina organizacija 구글 드라이브 동영상 다운로드. Zalažu se za neformalno obrazovanje, aktivno gra?anstvo, socijalnu inkluziju, kulturne razmene, mir i stabilnost.

Svojim ?lanovima omogu?avaju neformalno obrazovanje, umrežavanje  sa studentima najzna?ajnijih evropskih univerziteta i pružamo im priliku da realizuju i razviju svoje ideje, kao i da oja?aju svoje kapacitete u razli?itim oblastima kao što su Menadžment, PR i marketing, fundraising, upravljanje ljudskim resusrima.

Iskoristi pasoš, ispiši svesku, organizuj projekat. Škljocaj fotoaparatom!

Prijave na mejl aegeecajanka@gmail.com

Pridružte se 16. i  17. novembra od 19h u Inforoom-u Kancelarije za mlade:  Ulica 1300 kaplara (Bo?ni ulaz Kolarca, Studentski trg 5)

Vidimo se na ?ajanci!

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *