Konkurs za volontiranje u Inicijativi za društvenu odgovornost

Ukoliko ste spremni da nau?ite nove stvari, steknete nove veštine i  popunite svoj CV ne propustite priliku da se prijavite na ovaj konkurs koji je raspisala Inicijativa za društvenu odgovornost.

Traže se osobe od 18 do 24 godine, motivisane, vredne, kreativne, komunikativne i koje dobro funkcionišu u timu.

Volonterski rad bi trajao 3 meseca (od oktobra do decembra) i uklju?uje prisustvovanje radionicama o timskom radu, javnom nastupu, strateškomt planiranju, u?enju kako se pišu projekti i volonteri ?e imati mogu?nost da u?estvuju u planiranju i realizaciji akcija u okviru IDO. Tako?e ?e volonteri imati prilike da nau?e kako se organizuju tribine, seminari i akcije.

Volontiranjem u IDO dobijaš dragoceno radno iskustvo, bi?eš u mogu?nosti da radiš sa kreativnim ljudima u dinami?nom okruženju, da stekneš radno iskustvo i prakti?na znanja, kao i korisne kontakte.

Na?in prijave

Potrebno je poslati motivaciono pismo i CV sa fotografijom na mejl adresu volonteri@ido.rs

Rok prijave je  16. septembar 2012. do 20h. Zakasnele prijave ne?e biti razmatrane.

Kandidati koji u?u u uži krug bi?e kontaktirani i pozvani na intervju.

Za sve informacije zainteresovani kandidati mogu kontaktirati IDO mejlom na volonteri@ido.rs ili na broj telefona 064/255 81 04.

Više informacija na sajtu Inicijative za društvenu odgovornost.