Radionica za pisanje CV-a i motivacionog pisma za Evropski volonterski servis

Mladi istraživa?i Srbije 26 LEGOWorld for free. jula  ponovo ?e održati radionicu za pisanje CV-a i motivacionog pisma za prijavljivanje na programe Evropskog volonterskog servisa (EVS) 한글 글꼴 폰트 다운로드. Ovom prilikom ?ete saznati više o EVS-u uopšte, kako izabrati dobar projekat, kako aplicirati i kako napisati dobar CV i motivaciono pismo.

Radionica ?e trajati oko 4 sata (od 12 do 16 sati) 역사 저널 그날 다운로드. Radionicu vode EVS volonteri iz inostranstva, a iskustva vam prenose oni koji su bili na EVS-u. Zbog stranih volontera, radionice ?e biti na engleskom jeziku.

Ako želite da u?estvujete na radionici potrebno je da se prijavite mejlom na darius@mis.org.rs do ponedeljka, 23. jula. Ostavite ime, prezime i da li ste ve? bili na nekom od pripremnih sastanaka za EVS.

Ukoliko ne možete do?i na radionicu više o EVS-u možete pro?itati i na našem sajtu klikom na ovaj link.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *