Preporuka- pogledajte „Kožu u kojoj živim“, najnoviji film Pedra Almodovara

La piel que habito, psihološki triler iz 2011 고독한 미식가 시즌6 다운로드. godine, ra?en po pri?i romana „Tarantula“ francuskog pisca Tjerija Žonkea.
Bizaran, neobi?an, dobar, šokantan.


Od kada mu je žena nastradala u saobra?ajnoj nesre?i dr Robert Ledgard, plasti?ni hirurg, opsednut je stvaranjem druge kože kojom je mogao da je spase ez2dj. Posle dvanaest godina uspeva da stvori kožu koja je pravi štit protiv svakog napada. Za ovaj eksperiment Robertu je bilo potrebno zamor?e i sau?esnik my information on KakaoTalk. Marilija, žena koja ga je ñuvala odmalena, njegov je najverniji sledbenik. A što se ti?e zamor?eta…   Glavne uloge: Antonio Banderas, Elena Anaja, Marisa Peredes… 2011. osvojio je nagradu Britanske filmske akademije za najbolji film koji nije na engleskom jeziku.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *