Preporuka: poslušajte Bebe, pevačicu alternativnog popa iz Španije

Marija Nieves Reboljedo Vila poznatija kao Bebe je peva?ica, tekstopisac i glumica iz Španije Cool School English download. Internacionalnu slavu je stekla singlovima „Malo“ i „Ella“. Ro?ena je u Valensiji 1987. godine. Roditelji su bili ?lanovi folk grupe „Suberina“, a i ona je ve 로마토탈워2 다운로드? sa 17 godina po?ela da se bavi muzikom kao ?lan grupe „Vanagloria“. Završila je Fakultet za dramske umetnosti u Madridu.

Svoj prvi samostalni album „Pafuera telarañas” izdala je 2004 스타크래프트 인공지능 다운로드. godine. Nakon petogodišnje pauze Bebe je objavila još 2 albuma: „Y.“(2009) i „Un pokito da Rocanrol“. Godine 2005. je osvojila latinoameri?ki Gremi za najboljeg novog umetnika, a pored toga me?u njenim nagradama se nalaze i nagrada Goja, Ondas, Muzi?ka nagrada…

Njen muzi?ki stil opisuju kao alternativni latino pop 또다른 지식의 성전 다운로드.

Poslušajte kako to zvu?i. 🙂

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *