Preporuka: poslušajte meksički pop-rok bend Kamila

Kamila (Camila) – bend koji dolazi iz Meksika 환상의커플 다운로드. Njihov prvi singl, Abrázame (Zagrli me), postao je veliki hit nakon objavljivanja. Pesma je puštana na radiostanicama i prije nego što je grupa dobila svoje ime Download Adobe Acrobat Pro dc. Godine 2006, nominovani su za najbolji bend za nagradu latinoameri?ke muzike Lo Nuestro (Naše).

Nakon njihovog prvog singla izdali su pesmu Coleccionista de Canciones Mac Civilization 5. Prvi studijski album Todo Cambió izdat je 2006. godine, a dobio je trostruku platinastu plo?u od meksi?ke diskografske ku?e AMPROFON za više od 300.000 prodatih primeraka. Drugi album pod nazivom Dejarte de Amar, izašao je 2010. godine, i dobio je zlatnu plo?u za 30.000 prodatih primeraka.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *