Novi konkurs Evropskog pokreta u Srbiji u saradnji sa Robert Bosch fondacijom pod nazivom «Putujemo u Evropu»

Evropski pokret u Srbiji u saradnji sa Robert Bosch fondacijom i uz podršku ambasade Republike Austrije,  raspisuje konkurs pod nazivom «Putujemo u Evropu» za studente završnih godina (osnovnih i master studija) i apsolvente fakulteta univerziteta u Srbiji 끝까지간다 다운로드.

70 izabranih najboljih studenata završnih godina (studenti osnovnih i master studija i apsolventi) sa državnih i privatnih univerziteta u Srbiji leto 2012 비주얼 스튜디오 2015 다운로드. godine proveš?e  putuju?i i upoznaju?i evropske gradove i narode.

Pobednici na konkursu dobijaju: Inter-rail karte (22 dana u kontinuitetu), Evropsku omladinsku platnu karticu Hypo banke sa džeparcem, ISIC studentsku karticu i Delta Generali putno osiguranje za putovanje Evropom prema sopstvenom izboru tokom leta 2012 레드햇 리눅스 6.5 다운로드. godine.

Požurite konkurs traje od do 22. juna!

Za više informacija o tome kako da se prijavite,koji su uslovi i  koja su dokumenta potrebna posetite veb stranicu Putujemo u Evropu.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *