Konkurs za fotografiju i crtež „Hose Jero“

      Нема коментара на Konkurs za fotografiju i crtež „Hose Jero“

Da bi osvojio kurs španskog jezika ili neku drugu nagradu, u?estvuj na konkursu sa svojom fotografijom ili crtežom inspirisanim jednom od dva slede?a stiha iz dela pesnika Hosea Jera Windows 10 1709 iso download.

{no?}

No asp.net url 파일? je lepa, i naga,
Nema me?a ni rešetaka.

{odjek}

Vi?em „Sve!“, a odjek govori „Ništa!“

Pošalji sliku putem imejla na cenbel@cervantes.es najkasnije do 21 19 gamesed. juna 2012.

Uru?enje nagrada bi?e naredne subote, 23. juna, za vreme proslave u toku koje organizujemo aktivnosti za sve uzraste: de?ije radionice, stoni fudbal, igre, filmove i mnoga druga iznena?enja kojima proslavljamo Dan E, zabavu za sve nas koji govorimo španski.

?ekamo te od 10:00h!

Više informacija na:
www.facebook.com/institutservantes.beograd

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *