Info dan u Domu omladine

      Nema komentara na Info dan u Domu omladine

Kultura 2007-2013, Tempus/Erazmus Mundus/Program za celoživotno učenje, Progres, Mladi u akciji, Evropa za građane i građanke i CIP u Srbiji 20. juna u prostoru Doma omladine/Amerikana od 14 do 17.30 časova, organizuju zajednički INFO DAN.

Ovo je jedinstvena prilika u kojoj su se svi programi EU skupili na jedno mesto radi boljeg informisanja stanovnika Srbije o njihovom radu. Za celokupni program posetite veb stranicu EU info centra, a mi vam izdvajamo iz programa najzanimljivija i najkorisnija predavanja i prezentacije za jednog studenta.

15:15-15:45 Program TEMPUS/ERAZMUS MUNDUS/PROGRAM ZA CELOŽIVOTNO UČENjE: projekti za reformu i modernizaciju visokog obrazovanja, akademska razmena, usavršavanje i postdiplomske studije, razmena između regiona i ljudi, razumevanje među različitim kulturama, projekti za sve vrste obrazovnih institucija –opšte, srednje stručno, obrazovanje odraslih Sofija Dukić, zamenik nacionalnog koordinatora, Tempus kancelarija u Srbiji

16:45-17:15 Program MLADI U AKCIJI: razmena, volontiranje, boravak mladih u inostranstvu,razvijanje omladinskih politika i partnerstava Srđan Mitrović, koordinator Kontakt Tačke/Grupa „Hajde da…“

14:45-15:15 Program EVROPA ZA GRAĐANE I GRAĐANKE: interkulturni dijalog, jačanje tolerantnosti i uzajamnog razumevanja, poštovanje kulturne i jezičke raznolikosti Selena Tasić, Grupa za međunarodnu saradnju i evropske integracije Kancelarija za saradnju sa civilnim društvom Vlade Republike Srbije

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *