Info dan u Domu omladine

      Нема коментара на Info dan u Domu omladine

Kultura 2007-2013, Tempus/Erazmus Mundus/Program za celoživotno u?enje, Progres, Mladi u akciji, Evropa za gra?ane i gra?anke i CIP u Srbiji 20 Book and play and download. juna u prostoru Doma omladine/Amerikana od 14 do 17.30 ?asova, organizuju zajedni?ki INFO DAN.

Ovo je jedinstvena prilika u kojoj su se svi programi EU skupili na jedno mesto radi boljeg informisanja stanovnika Srbije o njihovom radu Download The Black Prince. Za celokupni program posetite veb stranicu EU info centra, a mi vam izdvajamo iz programa najzanimljivija i najkorisnija predavanja i prezentacije za jednog studenta Revit 2018 Hangul Download.

15:15-15:45 Program TEMPUS/ERAZMUS MUNDUS/PROGRAM ZA CELOŽIVOTNO U?ENjE: projekti za reformu i modernizaciju visokog obrazovanja, akademska razmena, usavršavanje i postdiplomske studije, razmena izme?u regiona i ljudi, razumevanje me?u razli?itim kulturama, projekti za sve vrste obrazovnih institucija –opšte, srednje stru?no, obrazovanje odraslih Sofija Duki?, zamenik nacionalnog koordinatora, Tempus kancelarija u Srbiji

16:45-17:15 Program MLADI U AKCIJI: razmena, volontiranje, boravak mladih u inostranstvu,razvijanje omladinskih politika i partnerstava Sr?an Mitrovi?, koordinator Kontakt Ta?ke/Grupa „Hajde da…“

14:45-15:15 Program EVROPA ZA GRA?ANE I GRA?ANKE: interkulturni dijalog, ja?anje tolerantnosti i uzajamnog razumevanja, poštovanje kulturne i jezi?ke raznolikosti Selena Tasi?, Grupa za me?unarodnu saradnju i evropske integracije Kancelarija za saradnju sa civilnim društvom Vlade Republike Srbije

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *