Beogradska nedelja umetnosti

      Нема коментара на Beogradska nedelja umetnosti

Beogradska nedelja umetnosti ?e, po drugi put, biti organizovana u periodu od 1 undertail fan game. do 8. jula na nekoliko lokacija u Beogradu. Cilj manifestacije je edukacija i prilika za razmenu iskustava izme?u afirmisanih umetnika i mladih kreativnih ljudi. Ovogodišnji program ?ine edukativne radionice, izložbe, modna revija Young Walk, pozorišna predstava, Beogradska pijaca umetnosti, koncerti i žurke 록맨 x 다운로드.

Prijave za u?eš?e na besplatnim radionicama traje do 25 entire collection of singers. juna. 

Radionice su podeljene u dve celine pod nazivom „Umetnost na dohvat ruke“ i „Beogradska urbana umetnost“.

Koncept programa „Umetnost na dohvat ruke“ je osmišljen tako da omogu?i svakom u?esniku da napravi jedinstveno umetni?ko delo. Sa tim ciljem ?e biti održane ?etiri radionice vezane za umetnost slikanja na svili, tkanje, upotrebu svetla u pozorištu i dizajn nakita.

„Beogradska urbana umetnost“ ?e okupiti eksperte iz oblasti uli?ne umetnosti, koji ?e svoje znanje i iskustvo preneti polaznicima pet radionica. Tri radionice ?e biti vezane za uli?ni ples- elektrobuggy, kramp i hip-hop. Preostale dve ?e se baviti grafitima i street art-om.

Edukativni program ?e se održavati u prostorijama Doma Omladine. Formulare i sve dodatne informacije možete na?i ovde.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *